Produkte > SUNON FANS > SF11592A-1092MST.GN
SF11592A-1092MST.GN
SF11592A-1092MST.GN Sunon Fans
(A09000410G-00)-3.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
Power (Watts): 6.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092MST.GN Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC, Power (Watts): 6.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.090 in H2O (22.4 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SF11592A-1092MST.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF11592A-1092MST.GN SF11592A-1092MST.GN Hersteller : Sunon (A09000410G-00)-3.pdf AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 115VAC, 21/26CFM, 0.08/0.09"H2O, Sleeve, Terminals