Produkte > IDEC > SF2-50-060-PP-X
SF2-50-060-PP-X IDEC
Hersteller: IDEC
Description: 957081220 LIGHT CURTAINS
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Bulk
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Arm/Foot
Detection Capability: 50mm
Protective Height: 600mm
Operating Range: 0.2m ~ 15.0m
Number of Beams: 17
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF2-50-060-PP-X IDEC
Description: 957081220 LIGHT CURTAINS, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Bulk, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Arm/Foot, Detection Capability: 50mm, Protective Height: 600mm, Operating Range: 0.2m ~ 15.0m, Number of Beams: 17.