Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > SF200-28-28S-C-H
SF200-28-28S-C-H Microchip Technology
SF200-28-28S-EMI-Filter-Datasheet-00004285A.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: EMI FILTER, 28V INPUT, SINGLE OU
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 60V
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.050" L x 2.050" W (77.47mm x 52.07mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height: 0.500" (12.70mm)
Attenuation Value: 63.4dB @ 325kHz
Applications: General Purpose
Resistance - Channel (Ohms): 0.025
Number of Channels: 2
Current: 13 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF200-28-28S-C-H Microchip Technology
Description: EMI FILTER, 28V INPUT, SINGLE OU, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 60V, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.050" L x 2.050" W (77.47mm x 52.07mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height: 0.500" (12.70mm), Attenuation Value: 63.4dB @ 325kHz, Applications: General Purpose, Resistance - Channel (Ohms): 0.025, Number of Channels: 2, Current: 13 mA.