Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SF32WK32768D71T005
SF32WK32768D71T005
SF32WK32768D71T005 NextGen Components
YR32K76800S003.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 32.768KHz 20ppm 7pF 70Kohm 2P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: -0.040ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF32WK32768D71T005 NextGen Components
Description: 32.768KHz 20ppm 7pF 70Kohm 2P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: -0.040ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x1.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm).