Produkte > KNOWLES SYFER > SFAAC5000100ZC0
SFAAC5000100ZC0
SFAAC5000100ZC0 Knowles Syfer
SFAA-SFAAC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: 4-40
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10 pF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFAAC5000100ZC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: 4-40, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFAAC5000100ZC0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFAAC5000100ZC0 SFAAC5000100ZC0 Hersteller : Knowles Syfer SFAAC_Dielectric-1316258.pdf EMI Feedthrough Filters 500V 10pF C0G C Filter 4-40 UNC