Produkte > KNOWLES SYFER > SFAAC5000221MC0
SFAAC5000221MC0
SFAAC5000221MC0 Knowles Syfer
SFAA-SFAAC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
EMI Feedthrough Filters
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFAAC5000221MC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: 4-40, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 10dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 220 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFAAC5000221MC0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFAAC5000221MC0 SFAAC5000221MC0 Hersteller : Knowles Syfer SFAA-SFAAC.aspx Description: CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: 4-40
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 10dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Current: 10 A