Produkte > KNOWLES SYFER > SFABC1000223MX0
SFABC1000223MX0
SFABC1000223MX0 Knowles Syfer
SFAB-SFABC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: 6-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.022 µF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFABC1000223MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: 6-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.022 µF, Current: 10 A.