Produkte > KNOWLES SYFER > SFABC2000103MX1
SFABC2000103MX1
SFABC2000103MX1 Knowles Syfer
SFAB-SFABC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: 6-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFABC2000103MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: 6-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10000 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFABC2000103MX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFABC2000103MX1 SFABC2000103MX1 Hersteller : Knowles Syfer SFAB_Dielectric-1316256.pdf EMI Feedthrough Filters 200V .01uF X7R 20% C Filter