Produkte > KNOWLES SYFER > SFABC5000151MC1
SFABC5000151MC1
SFABC5000151MC1 Knowles Syfer
SFAB-SFABC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: 6-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 7dB @ 100MHz
Capacitance: 150 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFABC5000151MC1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: 6-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 7dB @ 100MHz, Capacitance: 150 pF, Current: 10 A.