Produkte > KNOWLES SYFER > SFAJC5000100ZC1
SFAJC5000100ZC1
SFAJC5000100ZC1 Knowles Syfer
SFAJ-SFAJC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: M3x0.5
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10 pF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFAJC5000100ZC1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: M3x0.5, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFAJC5000100ZC1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFAJC5000100ZC1 SFAJC5000100ZC1 Hersteller : Knowles Syfer SFAJ_Dielectric-1316310.pdf EMI Feedthrough Filters 500V 10pF C0G -20%/+80% C FILTER