Produkte > KNOWLES SYFER > SFAKC2000103MX1
SFAKC2000103MX1
SFAKC2000103MX1 Knowles Syfer
SFAK-SFAKC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: M3.5x0.6
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFAKC2000103MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: M3.5x0.6, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10000 pF, Current: 10 A.