Produkte > KNOWLES SYFER > SFAKC5000102MX0
SFAKC5000102MX0
SFAKC5000102MX0 Knowles Syfer
SFAK-SFAKC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Thread Size: M3.5x0.6
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 23dB @ 100MHz
Capacitance: 1000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFAKC5000102MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Thread Size: M3.5x0.6, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 23dB @ 100MHz, Capacitance: 1000 pF, Current: 10 A.