Produkte > KNOWLES SYFER > SFBCP0500203ZX1
SFBCP0500203ZX1
SFBCP0500203ZX1 Knowles Syfer
SFBC-SFBCC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.02UF 50V AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Thread Size: 8-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.02 µF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBCP0500203ZX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.02UF 50V AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm), Thread Size: 8-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.02 µF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFBCP0500203ZX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFBCP0500203ZX1 SFBCP0500203ZX1 Hersteller : Knowles Syfer SFBC_Dielectric-1316338.pdf EMI Feedthrough Filters 50V .02uF X7R Pi FILTER W/NUTS