Produkte > KNOWLES SYFER > SFBCP1000441ZC0
SFBCP1000441ZC0
SFBCP1000441ZC0 Knowles Syfer
SFBC-SFBCC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Thread Size: 8-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 440 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBCP1000441ZC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm), Thread Size: 8-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 440 pF, Current: 10 A.