Produkte > KNOWLES SYFER > SFBDP2000203MX0
SFBDP2000203MX0
SFBDP2000203MX0 Knowles Syfer
SFBD-SFBDC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Thread Size: 12-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Capacitance: 0.02 µF
Current: 10 A
Type: Feed Through
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBDP2000203MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.02UF 200V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm), Thread Size: 12-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Capacitance: 0.02 µF, Current: 10 A, Type: Feed Through.