Produkte > KNOWLES SYFER > SFBDT5000682MX0
SFBDT5000682MX0
SFBDT5000682MX0 Knowles Syfer
SFBD-SFBDC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Thread Size: 12-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Capacitance: 6800 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBDT5000682MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm), Thread Size: 12-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 43dB @ 100MHz, Capacitance: 6800 pF, Current: 10 A.