Produkte > KNOWLES SYFER > SFBLL5000330ZC1
SFBLL5000330ZC1
SFBLL5000330ZC1 Knowles Syfer
SFBL-SFBLC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Thread Size: M4x0.7
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 1dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 33 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBLL5000330ZC1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm), Thread Size: M4x0.7, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 1dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 33 pF, Current: 10 A.