Produkte > KNOWLES SYFER > SFBLP5000202ZX1
SFBLP5000202ZX1
SFBLP5000202ZX1 Knowles Syfer
SFBL-SFBLC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Thread Size: M4x0.7
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 100MHz
Capacitance: 2000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBLP5000202ZX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm), Thread Size: M4x0.7, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 100MHz, Capacitance: 2000 pF, Current: 10 A.