Produkte > KNOWLES SYFER > SFBLP5000941ZX1
SFBLP5000941ZX1
SFBLP5000941ZX1 Knowles Syfer
SFBL-SFBLC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
Thread Size: M4x0.7
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 25dB @ 100MHz
Capacitance: 940 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBLP5000941ZX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm), Thread Size: M4x0.7, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 25dB @ 100MHz, Capacitance: 940 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFBLP5000941ZX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFBLP5000941ZX1 SFBLP5000941ZX1 Hersteller : Knowles Syfer SFBL_Dielectric-1316328.pdf EMI Feedthrough Filters 500V 940pF X7R -20%/+80% Pi FILTER