Produkte > KNOWLES SYFER > SFBMP0500943MX1
SFBMP0500943MX1
SFBMP0500943MX1 Knowles Syfer
SFBM-SFBMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.094UF 50V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.094 µF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBMP0500943MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.094UF 50V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.094 µF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFBMP0500943MX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFBMP0500943MX1 SFBMP0500943MX1 Hersteller : Knowles Syfer SFBM_Dielectric-1316300.pdf EMI Feedthrough Filters 50V .094uF X7R Pi FILTER W/NUTS