Produkte > KNOWLES SYFER > SFBMP5000940ZC1
SFBMP5000940ZC1
SFBMP5000940ZC1 Knowles Syfer
SFBM-SFBMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 94PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 6dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 94 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFBMP5000940ZC1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 94PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 6dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 94 pF, Current: 10 A.