Produkte > KNOWLES SYFER > SFCDC5000333MX0
SFCDC5000333MX0
SFCDC5000333MX0 Knowles Syfer
SFCD-SFCDC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Thread Size: 12-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 48dB @ 100MHz
Capacitance: 0.033 µF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCDC5000333MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm), Thread Size: 12-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 48dB @ 100MHz, Capacitance: 0.033 µF, Current: 10 A.