Produkte > KNOWLES SYFER > SFCDP5000302MX0
SFCDP5000302MX0
SFCDP5000302MX0 Knowles Syfer
SFCD-SFCDC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 3000PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
Thread Size: 12-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 51dB @ 100MHz
Capacitance: 3000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCDP5000302MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 3000PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm), Thread Size: 12-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 51dB @ 100MHz, Capacitance: 3000 pF, Current: 10 A.