Produkte > KNOWLES SYFER > SFCIL3000104MX0
SFCIL3000104MX0 Knowles Syfer
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Thread Size: 2BA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.1 µF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCIL3000104MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm), Thread Size: 2BA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.1 µF, Current: 10 A.