Produkte > KNOWLES SYFER > SFCMC2000154MX0
SFCMC2000154MX0
SFCMC2000154MX0 Knowles Syfer
SFCM-SFCMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.15 µF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCMC2000154MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.15UF 200V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.15 µF, Current: 10 A.