Produkte > KNOWLES SYFER > SFCMC3000104MX1
SFCMC3000104MX1
SFCMC3000104MX1 Knowles Syfer
SFCM-SFCMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Current: 10 A
Type: Feed Through
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCMC3000104MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Current: 10 A, Type: Feed Through.
Weitere Produktangebote SFCMC3000104MX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFCMC3000104MX1 SFCMC3000104MX1 Hersteller : Knowles Syfer SFCM-SFCMC-1316230.pdf EMI Feedthrough Filters 300V .1uF X7R C FILTER W/NUTS