Produkte > KNOWLES SYFER > SFCMC5000100ZC1
SFCMC5000100ZC1
SFCMC5000100ZC1 Knowles Syfer
SFCM-SFCMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10 pF
Current: 10 A
Type: Feed Through
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCMC5000100ZC1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10 pF, Current: 10 A, Type: Feed Through.
Weitere Produktangebote SFCMC5000100ZC1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFCMC5000100ZC1 SFCMC5000100ZC1 Hersteller : Knowles Syfer SFCM-SFCMC-1316230.pdf EMI Feedthrough Filters 500V 10pF C0G -20%/+80% C FILTER