Produkte > KNOWLES SYFER > SFCMC5000102MX1
SFCMC5000102MX1
SFCMC5000102MX1 Knowles Syfer
SFCM-SFCMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 23dB @ 100MHz
Capacitance: 1000 pF
Current: 10 A
Type: Feed Through
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFCMC5000102MX1 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 23dB @ 100MHz, Capacitance: 1000 pF, Current: 10 A, Type: Feed Through.
Weitere Produktangebote SFCMC5000102MX1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFCMC5000102MX1 SFCMC5000102MX1 Hersteller : Knowles Syfer SFCM_SFCMC.pdf EMI Feedthrough Filters 500V .001uF X7R C FILTER W/NUTS