Produkte > KNOWLES SYFER > SFJEC1K00473MX0
SFJEC1K00473MX0
SFJEC1K00473MX0 Knowles Syfer
SFJE_Series.PDF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: 1/4-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 50dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.047 µF
Current: 15 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJEC1K00473MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: 1/4-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 50dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.047 µF, Current: 15 A.