Produkte > KNOWLES SYFER > SFJEC2K00472MX0
SFJEC2K00472MX0
SFJEC2K00472MX0 Knowles Syfer
SFJE_Series.PDF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 2KV AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: 1/4-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 36dB @ 100MHz
Capacitance: 4700 pF
Current: 15 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJEC2K00472MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 2KV AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: 1/4-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 36dB @ 100MHz, Capacitance: 4700 pF, Current: 15 A.