Produkte > KNOWLES SYFER > SFJEC3K00101MC0
SFJEC3K00101MC0
SFJEC3K00101MC0 Knowles Syfer
SFJE_Series.PDF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: 1/4-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 4dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 pF
Current: 15 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJEC3K00101MC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: 1/4-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 4dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 pF, Current: 15 A.