Produkte > KNOWLES SYFER > SFJEL3000474MX0
SFJEL3000474MX0
SFJEL3000474MX0 Knowles Syfer
SFJE_Series.PDF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: 1/4-28
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.47 µF
Current: 15 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJEL3000474MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 300V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: 1/4-28, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.47 µF, Current: 15 A.