Produkte > KNOWLES SYFER > SFJNC5000104MX0
SFJNC5000104MX0 Knowles Syfer
SFJN-SFJNC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: M6x0.75
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 57dB @ 100MHz
Capacitance: 0.1 µF
Current: 15 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJNC5000104MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: M6x0.75, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 57dB @ 100MHz, Capacitance: 0.1 µF, Current: 15 A.