Produkte > KNOWLES SYFER > SFJNL3K00101MC0
SFJNL3K00101MC0 Knowles Syfer
SFJN-SFJNC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Thread Size: M6x0.75
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 7dB @ 100MHz
Capacitance: 100 pF
Current: 15 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFJNL3K00101MC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 100PF 3KV AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm), Thread Size: M6x0.75, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 7dB @ 100MHz, Capacitance: 100 pF, Current: 15 A.