Produkte > KNOWLES SYFER > SFKBC2000153MX0
SFKBC2000153MX0
SFKBC2000153MX0 Knowles Syfer
SFKB-SFKBC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Thread Size: 6-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.015 µF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFKBC2000153MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm), Thread Size: 6-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.015 µF, Current: 10 A.