Produkte > KNOWLES SYFER > SFKKC5000222MX0
SFKKC5000222MX0
SFKKC5000222MX0 Knowles Syfer
SFKK-SFKKC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm)
Thread Size: M3.5x0.5
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFKKC5000222MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm), Thread Size: M3.5x0.5, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Current: 10 A.