Produkte > KNOWLES SYFER > SFLMP5000661MC0
SFLMP5000661MC0
SFLMP5000661MC0 Knowles Syfer
SFLM-SFLMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 660PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 25dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 660 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFLMP5000661MC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 660PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 25dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 660 pF, Current: 10 A.