Produkte > KNOWLES SYFER > SFLMP5000941MX0
SFLMP5000941MX0
SFLMP5000941MX0 Knowles Syfer
SFLM-SFLMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 31dB @ 100MHz
Part Status: Active
Capacitance: 940 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFLMP5000941MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 940PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 31dB @ 100MHz, Part Status: Active, Capacitance: 940 pF, Current: 10 A.