Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > SFS44T30-5J384E-00DU
SFS44T30-5J384E-00DU
SFS44T30-5J384E-00DU Cornell Dubilier Knowles
SF-Duals.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ARRAY 5UF/30UF 440V RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 5µF, 30µF
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.120" Dia (53.85mm)
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Dielectric Material: Polypropylene (PP) Film, Metallized
Height - Seated (Max): 3.960" (100.58mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 440 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFS44T30-5J384E-00DU Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ARRAY 5UF/30UF 440V RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 5µF, 30µF, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.120" Dia (53.85mm), Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Dielectric Material: Polypropylene (PP) Film, Metallized, Height - Seated (Max): 3.960" (100.58mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 440 V, Number of Capacitors: 2.