Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > SFS44T35-5J384E-00DU
SFS44T35-5J384E-00DU
SFS44T35-5J384E-00DU Cornell Dubilier Knowles
SF-Duals.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ARRAY 5UF/35UF 440V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 5µF, 35µF
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 2.120" Dia (53.85mm)
Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Dielectric Material: Polypropylene (PP) Film, Metallized
Height - Seated (Max): 3.960" (100.58mm)
Voltage - Rated: 440 V
Number of Capacitors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFS44T35-5J384E-00DU Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ARRAY 5UF/35UF 440V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 5µF, 35µF, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 2.120" Dia (53.85mm), Mounting Type: Chassis Mount, Requires Holder/Bracket, Dielectric Material: Polypropylene (PP) Film, Metallized, Height - Seated (Max): 3.960" (100.58mm), Voltage - Rated: 440 V, Number of Capacitors: 2.