Produkte > KNOWLES SYFER > SFSRC5000222ZX0
SFSRC5000222ZX0
SFSRC5000222ZX0 Knowles Syfer
SFSRC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 100MHz
Capacitance: 2200 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSRC5000222ZX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 100MHz, Capacitance: 2200 pF, Current: 10 A.