Produkte > KNOWLES SYFER > SFSTC0500223MX0
SFSTC0500223MX0
SFSTC0500223MX0 Knowles Syfer
SFSTC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.022 µF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSTC0500223MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.022 µF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFSTC0500223MX0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFSTC0500223MX0 SFSTC0500223MX0 Hersteller : Knowles Syfer SFSTC_Dielectric-1316294.pdf EMI Feedthrough Filters 50V .022uF X7R 20% C Filter