Produkte > KNOWLES SYFER > SFSTC2000103MX0
SFSTC2000103MX0
SFSTC2000103MX0 Knowles Syfer
SFSTC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 10000 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSTC2000103MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 10000 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFSTC2000103MX0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFSTC2000103MX0 SFSTC2000103MX0 Hersteller : Knowles Syfer SFSTC_Dielectric-1316294.pdf EMI Feedthrough Filters 200V .01uF X7R 20% C FILTER