Produkte > KNOWLES SYFER > SFSTC3000682MX0
SFSTC3000682MX0
SFSTC3000682MX0 Knowles Syfer
SFSTC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 6800PF 300V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
Current: 10 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSTC3000682MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 6800PF 300V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF, Current: 10 A.