Produkte > KNOWLES SYFER > SFSWG2000153MX0
SFSWG2000153MX0
SFSWG2000153MX0 Knowles Syfer
SFSWG
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SOLDER MOUNT HERMETIC EMI FILTER
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 44dB @ 100MHz
Capacitance: 0.015 µF
Current: 5 A
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSWG2000153MX0 Knowles Syfer
Description: SOLDER MOUNT HERMETIC EMI FILTER, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 44dB @ 100MHz, Capacitance: 0.015 µF, Current: 5 A.