Produkte > KNOWLES SYFER > SFSWG5000220ZC0
SFSWG5000220ZC0
SFSWG5000220ZC0 Knowles Syfer
SFSWG
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 10dB @ 1GHz
Capacitance: 22 pF
Current: 5 A
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSWG5000220ZC0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 10dB @ 1GHz, Capacitance: 22 pF, Current: 5 A.
Weitere Produktangebote SFSWG5000220ZC0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFSWG5000220ZC0 SFSWG5000220ZC0 Hersteller : Knowles Syfer SFSWG_02_05_24.pdf Feed Through Capacitors 500V 22pF -20% +80% Flange end seal