Produkte > KNOWLES SYFER > SFSWG5000222MX0
SFSWG5000222MX0
SFSWG5000222MX0 Knowles Syfer
SFSWG
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 100MHz
Capacitance: 2200 pF
Current: 5 A
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSWG5000222MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 100MHz, Capacitance: 2200 pF, Current: 5 A.