Produkte > KNOWLES SYFER > SFSWR5000103MX0
SFSWR5000103MX0
SFSWR5000103MX0 Knowles Syfer
SFSWR%2002-05-24.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: SOLDER MOUNT HERMETIC EMI FILTER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 41dB @ 100MHz
Capacitance: 10000 pF
Current: 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFSWR5000103MX0 Knowles Syfer
Description: SOLDER MOUNT HERMETIC EMI FILTER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 41dB @ 100MHz, Capacitance: 10000 pF, Current: 5 A.