Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > SFT-14-CG-F35-MPG300
SFT-14-CG-F35-MPG300 Luminus Devices Inc.
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: IC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1414 (3535 Metric)
Color: Green
Wavelength: 555nm (545nm ~ 565nm)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V
Current - Test: 980mA
Current - Max: 7A
Supplier Device Package: 1414
Lumens/Watt @ Current - Test: 187 lm/W
Height - Seated (Max): 0.029" (0.74mm)
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 540lm (455lm ~ 625lm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFT-14-CG-F35-MPG300 Luminus Devices Inc.
Description: IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1414 (3535 Metric), Color: Green, Wavelength: 555nm (545nm ~ 565nm), Size / Dimension: 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.95V, Current - Test: 980mA, Current - Max: 7A, Supplier Device Package: 1414, Lumens/Watt @ Current - Test: 187 lm/W, Height - Seated (Max): 0.029" (0.74mm), Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 540lm (455lm ~ 625lm).
Weitere Produktangebote SFT-14-CG-F35-MPG300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFT-14-CG-F35-MPG300 SFT-14-CG-F35-MPG300 Hersteller : Luminus Devices Luminus_SFT_14_CG__300_8_4A_max_current_Product_Da-3507611.pdf Single Colour LEDs