Produkte > KNOWLES SYFER > SFTMC5000472MX0
SFTMC5000472MX0
SFTMC5000472MX0 Knowles Syfer
SFLM-SFLMC-(1).aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm)
Thread Size: M5x0.8
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 36dB @ 100MHz
Capacitance: 4700 pF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFTMC5000472MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm), Thread Size: M5x0.8, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 36dB @ 100MHz, Capacitance: 4700 pF, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote SFTMC5000472MX0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SFTMC5000472MX0 SFTMC5000472MX0 Hersteller : Knowles Syfer SFTM_Dielectric.pdf EMI Feedthrough Filters 500V .0047uF X7R 20% C FILTER